Mobilní hry

Seznam mobilních her, do kterých jsem vytvářel grafiku. Jde převážně o sportovní hry se spoustou zábavných karikatur.

 

Puppet Soccer Zoo
Puppet Soccer Zoo
Puppet hry jsou populární a tohle je nová verze fotbalu se zvířátky. Hra je vytvořena nově v enginu Unity. Je v ní kampaň, stavění svého stadionu a okolí, sbírání zvířátek.
Dark Deck
Dark Deck – deck building game
Karetní hra, kde sbríráte karty, vylepšujete je a soutěžíte o to být nejlepší mezi ostatními hráči z celého světa. U téhle hry jsem si s grafikou celkem vyhrál.
Puppet Football League
Puppet Football League – Španělská liga
Další pokračování loutkového fotbalu. Tentokrát se jedná o španělskou ligu, ve které je spoustu nových funkcí jako třeba vylepšování stadionu, trénování hráčů, postupování v tabulce ligy.
Puppet Tennis
Puppet Tennis
Puppet Tennis je další maňásková hra od NOXGAMES. Ve hře je 32 tenisových karikatur jak můžů tak i žen. Jsou zde také speciální rakety jako například kytara či světelný meč. Hrát se světelným mečem tenis je přece úplně normální.
Puppet Soccer 2014
Puppet Soccer 2014
Puppet Soccer 2014 je Maňáskové Mistrovství světa ve fotbalu 2014. Hrajte za karikatury slavných fotbalistů a získejte zlatou medaili v maňáskové Brazílii. Cesta k vítězství v turnaji je trnitá a plná zvratů, speciálních bonusů a krásných gólů.
Puppet Soccer Champions
Puppet Soccer Champions
Pokračování mobilní hry maňáskového fotbalu, tentokrát v lize mistrů. Opět je zde spoustu karikatur, za které lze hrát.
Puppet Hockey
Puppet Hockey
Nazuj brusle, obleč dres, chytni hokejku a vyhraj Maňáskové Mistrovství v hokeji 2014. Čeká Tě mnoho zábavy, buly, body check, cross check, příklep, gól. Tohle není metaná na jezeře, ale opravdové mistrovství. Připrav se na tréninky přesčas – v tramvaji, autobuse, před spaním a dokonce i na záchodě.
Mad Puppet Racing
Mad Puppet Racing
Připrav se k závodu s realistickou fyzikou, na offroadové tratě. Vyjeď každý kopec, horu, závoď na venkově, v pouštních dunách na sopečné lávě vedle vulkánu.

.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>